מי אנחנו ? 


 
פתח אתר כעת
30 יום ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות


40,000
כבר בחרו לפתוח אתר דרכנו, אנו מציעים לך לבדוק אותנו ולראות שלא תוכל לקבל מוצר טוב יותר במקום אחר.
פתח אתר כעת 

מי אנחנו?
בוא ללמוד ולהעיזר בניסיון שלנו בבנית אתרים

 WebSite123, מאפשרת שימוש יעיל ופשוט לכל גולש- המערכת שפותחה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת בניית אתר מקצועי במינימום זמן, מינימום עלויות אך במקסימום טכנולוגיה.  המערכת המוצעת על ידינו כוללת בתוכה את כל הכלים לבנייה ואחסון של אתר באינטרנט. הגולש לא חייב להיות בעל ידע קודם והמערכת מלווה אותו לאורך כל תהליך הקמת האתר כך שיוכל לבנות אותו בצורה נוחה ופשוטה.

ניסיון ובדיקה (30 ימי ניסיון)
בWebSite123 מעוניינים שהלקוחות יהיו מרוצים ורק לאחר מכן ישלמו עבור המערכת.לכן מאפשרים לגולש לבנות אתר באמצעות המערכת ללא התחייבות וללא תשלום למשך 30 יום.  אם המערכת תמצא חן בעיני הגולש הוא יוכל להאריך את תקופת השימוש בה לזמן נוסף בתשלום.

מחירים נמוכים
אנו מקטינים את ההוצאות שלנו (באופן יחסי) על ידי הגדלת כמות האתרים שנבנים דרכנו. כל המערכת והתשתית בנויים בצורה יעילה וחכמה שעוזרת לנו להמשיך ולבנות או לרכוש את הכלים המתקדמים ביותר בשוק.

קלות וזמינות

מערכת WebSite123 מאפשרת לכל בעל אתר, לא רק לבנות אותו אלא גם לנהל אותו בכל זמן ובכל מקום מבלי שיהיה תלוי באנשי מקצוע אחרים. השימוש במערכת הופך את תהליך בניית האתר שהיה מסורבל מאוד בשנים האחרונות לקל, מאתגר ומעניין.

איכות ואבטחה

מערכת WebSite123 עובדת תחת שרתי WINDOWS שמאוחסנים בחוות השרתים של "בזק" ואשר עומדים בכל הקריטריונים העולמיים בתחום האבטחה וגיבוי המידע.
WebSite123 משקיעה סכומי כסף רבים ברכישת המוצרים הטובים ביותר ולכן כל האתרים שנבנים תחת המערכת נשמרים בבסיס הנתונים המתקדם מסוג SQL SERVER של חברת Microsoft, כלי שנחשב אמין מאוד ועומד תחת עומסים כבדים.
                                                                 בברכה,
                                                               צורי רוקח
                                                                  מנכ"ל
 
לחץ כאן לפתיחת אתר ל - 30 יום ניסיון
לחץ כאן להסברים נוספים


 

 

 

  WebSite123 בניית אתר בשלושה צעדים  כתובתנו: ת"ד 15123 אשדוד, נייד: 5706996 054
פקס:153-8-8528383 
מייל: info@website123.co.il